Author Archives: Łukasz Małecki

Medal UAM dla Absolwentki filologii ukraińskiej

We wtorek, 01 października 2019 r., podczas uroczystej Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 Absolwentka studiów stacjonarnych II stopnia w zakresie filologii ukraińskiej, Pani mgr Anna Filipiak, została uhonorowana Medalem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu za wybitne osiągnięcia w nauce i wyróżniający udział w życiu Uniwersytetu. Gratulujemy laureatce!

Zapisy na seminaria licencjackie w roku akad. 2019/2020

Szanowni Studenci III roku, Spotkanie organizacyjne (dot. przeprowadzenia zapisów na poszczególne seminaria licencjackie w roku akad. 2019/2020) odbędzie się we wtorek, 01 października o godz. 13.00 w sali C3. Plan ww. spotkania organizacyjnego jest następujący: 1) informacja o terminach (zgodnie z Regulaminem studiów), tj. do kiedy należy zarejestrować pracę licencjacką w dziekanacie, do kiedy najpóźniej można przystąpić do jej… Read More »

Egzamin z „Gramatyki j.rosyjskiego” (II rok studia I stopnia)

Szanowni Studenci, Egzamin z „Gramatyki j.rosyjskiego” u Prof. Andrzeja Sitarskiego w trakcie letniej sesji egzaminacyjnej 2018/2019 odbędzie się w następujących terminach: poniedziałek (17 czerwca) wtorek (18 czerwca) – egzamin potrwa do godz. 11.30. poniedziałek (01 lipca) Proszę zapoznać się również z zaktualizowanym harmonogramem letniej sesji egzaminacyjnej. dr Łukasz Małecki

Zapisy na zajęcia fakultatywne do wyboru (semestr letni 2018/2019)

Do 30 stycznia b.r. trwają zapisy na poszczególne zajęcia fakultatywne do wyboru, które będą realizowane w semestrze letnim. Szczegółowa oferta zajęć fakultatywnych jest dostępna pod poniższym linkiem Zapisy na poszczególne zajęcia przyjmują Opiekuni studiów stacjonarnych I i II stopnia.

Harmonogram zimowej sesji egzaminacyjnej 2018/2019

Szanowni Studenci, W zakładce „Dla Studenta” > „Studia stacjonarne” jest już dostępny harmonogram zimowej sesji egzaminacyjnej w roku akad. 2018/2019. Zachęcamy do zapoznania się z terminami poszczególnych egzaminów.

Nagroda Praeceptor Laureatus dla najlepszego dydaktyka Wydziału Neofilologii przyznana dr. Łukaszowi Małeckiemu

W roku akademickim 2017/2018 odbyła się kolejna edycja konkursu „Praeceptor Laureatus” na najlepszego dydaktyka. Laureaci zostali wyłonieni przez studentów w głosowaniu internetowym w serwisie USOSweb spośród wszystkich pracowników Wydziału Neofilologii, którzy uzyskali najwyższe oceny w ankietach studenckich. Z przyjemnością informujemy, że w opinii studentów najlepszym dydaktykiem na Wydziale Neofilologii w roku akademickim 2017/2018 i tym… Read More »

Test diagnozujący dla studentów I roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich

W dniu 8 października 2018 r. na platformie Moodle zostaną uruchomione testy diagnozujące z języków obcych obowiązujące w roku akademickim 2018/2019. Wszyscy studenci I roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich zobowiązani są do rozwiązania testu obowiązkowo z jednego języka obcego odpowiadającego lektoratowi, który rozpoczną od drugiego semestru studiów. Po zalogowaniu studenci widzą… Read More »