Author Archives: ---

Zapisy na zajęcia fakultatywne do wyboru (semestr letni 2018/2019)

Do 30 stycznia b.r. trwają zapisy na poszczególne zajęcia fakultatywne do wyboru, które będą realizowane w semestrze letnim. Szczegółowa oferta zajęć fakultatywnych jest dostępna pod poniższym linkiem Zapisy na poszczególne zajęcia przyjmują Opiekuni studiów stacjonarnych I i II stopnia.

Harmonogram zimowej sesji egzaminacyjnej 2018/2019

Szanowni Studenci, W zakładce „Dla Studenta” > „Studia stacjonarne” jest już dostępny harmonogram zimowej sesji egzaminacyjnej w roku akad. 2018/2019. Zachęcamy do zapoznania się z terminami poszczególnych egzaminów.

Nagroda Praeceptor Laureatus dla najlepszego dydaktyka Wydziału Neofilologii przyznana dr. Łukaszowi Małeckiemu

W roku akademickim 2017/2018 odbyła się kolejna edycja konkursu „Praeceptor Laureatus” na najlepszego dydaktyka. Laureaci zostali wyłonieni przez studentów w głosowaniu internetowym w serwisie USOSweb spośród wszystkich pracowników Wydziału Neofilologii, którzy uzyskali najwyższe oceny w ankietach studenckich. Z przyjemnością informujemy, że w opinii studentów najlepszym dydaktykiem na Wydziale Neofilologii w roku akademickim 2017/2018 i tym… Read More »

Test diagnozujący dla studentów I roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich

W dniu 8 października 2018 r. na platformie Moodle zostaną uruchomione testy diagnozujące z języków obcych obowiązujące w roku akademickim 2018/2019. Wszyscy studenci I roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich zobowiązani są do rozwiązania testu obowiązkowo z jednego języka obcego odpowiadającego lektoratowi, który rozpoczną od drugiego semestru studiów. Po zalogowaniu studenci widzą… Read More »

I, II, III rok studiów I stopnia – listy z podziałem na grupy zajęciowe

Szanowni Studenci, W zakładce „DLA STUDENTA” > „Studia Stacjonarne” dostępne są już listy z podziałem na grupy zajęciowe. Zamieszczone listy będą aktualizowane – prosimy na bieżąco sprawdzać informacje. Przypominamy również o konieczności podpisania KLAUZULI ZGODY, abyśmy mogli umieścić Twoje dane osobowe (imię i nazwisko oraz kierunek studiów) na zbiorczych listach z podziałem na grupy. Wypełnione… Read More »

„Dzień Studenta I roku” – piątek, 28 września b.r.

UWAGA STUDENCI I roku studiów licencjackich!!! Spotkanie organizacyjne, na którym zostaną przeprowadzone m.in. zapisy do poszczególnych grup zajęciowych odbędzie się w piątek, 28 września w budynku Collegium Novum (al. Niepodległości 4): w godz. 13.00 – 14.30 w sali C-3 (dla studentów filologii rosyjsko-angielskiej i filologii ukraińsko-angielskiej); w godz. 14.30 – 15.45 w sali C-3 (dla studentów filologii rosyjskiej, filologii rosyjsko-ukraińskiej,… Read More »

Zapisy na seminaria licencjackie w roku akad. 2018/2019

UWAGA STUDENCI  III roku studiów licencjackich!!! Spotkanie organizacyjne, na którym zostaną przeprowadzone zapisy do poszczególnych grup z „Seminarium licencjackiego”, odbędzie się w poniedziałek, 01 października, o godz. 10.00 w sali C-3. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!