Category Archives: WKN

Spotkanie Sekcji Komparatystyki Literacko-Kulturowej WKN – film „Wysoka dziewczyna”

W ramach tegorocznej inauguracji spotkań Sekcji Komparatystyki Literacko-Kulturowej Wschodniosłowiańskiego Koła Naukowego serdecznie zapraszamy do wspólnego obejrzenia filmu „Wysoka dziewczyna” Kantemira Bałagowa. Pokaz odbędzie się w Kinie Pałacowym (CK Zamek) w najbliższy wtorek, 15. października, o godz. 18:00. Bilety w promocyjnej cenie 12 zł prosimy nabywać we własnym zakresie. Zaraz po seansie organizujemy dyskusję, w trakcie… Read More »

Category: WKN

Spotkanie Sekcji Lingwokulturologicznej WKN – czwartek

Wschodniosłowiańskie Koło Naukowe serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu Sekcji Lingwokulturologicznej, które odbędzie się 23 maja (czwartek)  o godzinie 15.00 w sali nr 009.  Temat spotkania: „Wielkanoc i Пасха w języku i w kulturze”   Serdecznie zapraszamy!

Kuchnia rosyjska w… – spotkanie Sekcji Lingwokulturologicznej WKN

Wschodniosłowiańskie Koło Naukowe serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu Sekcji Lingwokulturologicznej, które odbędzie się 24 kwietnia (wtorek)  o godzinie 16.45 w sali nr 2.  Temat spotkania: „Kuchnia rosyjska w…” W czasie naszego spotkania ustalimy, co skrywa z pozoru mało atrakcyjny koncept   Serdecznie zapraszamy!