Category Archives: Stacjonarne

Harmonogram zimowej sesji egzaminacyjnej 2017/2018

Szanowni Studenci, W zakładce „Dla Studenta” > „Studia Stacjonarne” jest już dostępy harmonogram zimowej sesji egzaminacyjnej w roku akad. 2017/2018. Plan sesji w wersji drukowanej jest również zamieszczony w gablocie obok planów zajęć (Collegium Novum, blok B, parter).

Wolontariat dla studentów – spotkanie informacyjne

Fundacja Redemptoris Missio organizuje spotkanie „Wolontariat to moje cardio”, które odbędzie się 25 października, o godz. 18:00 w Centrum Kongresowo Dydaktycznym UMP (SALA C), przy ul. Przybyszewskiego 37. Wydarzenie jest skierowane głównie do studentów. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się jak zostać wolontariuszem, co zrobić żeby wyjechać na praktyki wakacyjne do tropiku, co można zyskać na… Read More »

Polish language classes

W imieniu Dziekanatu Neofilologii uprzejmie przypominamy, że studenci obcokrajowcy (przebywający na UAM na pełnych stacjonarnych lub niestacjonarnych studiach pierwszego lub drugiego stopnia) zobowiązani są do uczęszczania przez 4 semestry (120 godzin lekcyjnych) na lektorat języka polskiego prowadzony w Studium Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców UAM.   More information

Spotkanie organizacyjne – II stopień

Spotkanie organizacyjne dla studentów filologii rosyjskiej (studia stacjonarne II stopnia) odbędzie się 3 października (wtorek) o godzinie 9.45 w Instytucie Filologii Rosyjskiej i Ukraińskiej.

Zapisy na Seminarium Licencjackie

Studenci III roku studiów licencjackich. Zapisy na Seminarium Licencjackie odbędą się 3 października (wtorek) o godzinie 8.50 w Instytucie Filologii Rosyjskiej i Ukraińskiej.

Praktyki niepedagogiczne

Praktyki niepedagogiczne – zmiana opiekuna! Od roku akademickiego 2017/2018 opiekę nad niepedagogicznymi praktykami zawodowymi pełnić będzie dr Anna Przybysz. Osoby, które część dokumentów (np. plan praktyk) przekazały dr Alicji Brus proszone są, aby resztę niezbędnej dokumentacji dostarczyć już aktualnemu opiekunowi praktyk.   Ubezpieczenie podczas odbywania zawodowych praktyk niepedagogicznych Proszę, aby starostowie drugiego i trzeciego roku… Read More »

Dobrowolne ubezpieczenie NNW dla studentów

UAM zawarł porozumienie z firmą InterRisk TU S.A. w sprawie dobrowolnego ubezpieczenia NNW dla studentów. Wszyscy chętni studenci mogą dobrowolnie ubezpieczyć się na okres od 1 X 2017 r. do 30 IX 2018 r. Studenci, którzy opłacą ubezpieczenie w terminie do 31 października br. będą objęci ubezpieczeniem od 1 października br. Studenci, którzy opłacą ubezpieczenie… Read More »