Category Archives: Stacjonarne

Plan zajęć – rok akademicki 2018/2019

Szanowni studenci!   Na stronie Instytutu pojawiły się zaktualizowane plany zajęć na nowy rok akademicki 2018/2019. Zachęcamy do zapoznania się z planami i śledzenia ewentualnych aktualizacji.

UWAGA !!! STUDENCI III ROKU STUDIÓW I STOPNIA

We wtorek 24 kwietnia o godzinie 11.30 w sali nr 25 odbędzie się spotkanie informacyjne na temat nowych profili i zajęć na studiach II stopnia, które będą realizowane w IFRiU od października nadchodzącego roku akademickiego (2018/2019) Od października 2018 r. na Wydziale Neofilologii rozpocznie się realizacja trzyletniego projektu dofinansowanego z funduszy Unii Europejskiej za pośrednictwem… Read More »

Rejestracja USOS

Uprzejmie informujemy studentów studiów stacjonarnych I stopnia – wszystkie specjalności, że została uruchomiona rejestracja na USOS. Rejestracja otwarta będzie do 7 maja br. Druga tura będzie dostępna w dniach 14-21 czerwca 2018 roku. Wszelkie nieprawidłowości i problemy z rejestracją proszę zgłaszać tylko do sekretariatu Instytutu.  

Spotkanie informacyjne dla studentów III roku

W najbliższy czwartek 12 kwietnia br.  o godz. 13:00 w sali 25B, odbędzie się spotkanie informacyjne z Kierownikiem Zakładu Ekolingwistyki i Komunikologii  w sprawie organizacji seminarium magisterskiego na studiach uzupełniających II stopnia w roku akademickim 2018/2019 pod hasłem Komunikacja wizerunkowo-mediacyjna.   Serdecznie zapraszamy zainteresowanych studentów

Harmonogram zimowej sesji egzaminacyjnej 2017/2018

Szanowni Studenci, W zakładce „Dla Studenta” > „Studia Stacjonarne” jest już dostępy harmonogram zimowej sesji egzaminacyjnej w roku akad. 2017/2018. Plan sesji w wersji drukowanej jest również zamieszczony w gablocie obok planów zajęć (Collegium Novum, blok B, parter).

Wolontariat dla studentów – spotkanie informacyjne

Fundacja Redemptoris Missio organizuje spotkanie „Wolontariat to moje cardio”, które odbędzie się 25 października, o godz. 18:00 w Centrum Kongresowo Dydaktycznym UMP (SALA C), przy ul. Przybyszewskiego 37. Wydarzenie jest skierowane głównie do studentów. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się jak zostać wolontariuszem, co zrobić żeby wyjechać na praktyki wakacyjne do tropiku, co można zyskać na… Read More »