Warsztaty dla nauczycieli języka rosyjskiego

By | 19 września 2013

Dyrekcja Instytutu Filologii Rosyjskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza serdecznie zaprasza nauczycieli języka rosyjskiego szkolnictwa podstawowego, średniego i wyższego z Wielkopolski oraz województwa lubuskiego na

WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI JĘZYKA ROSYJSKIEGO
STEROWANIE PRACĄ WŁASNĄ UCZNIA

Warsztaty odbędą się w ramach V edycji Poznańskich Dni Kultury Wschodniosłowiańskiej „MiMoKi-2013” w dniu 19 listopada 2013 roku (wtorek) o godz. 11.00 w Collegium Novum, al. Niepodległości 4, Poznań.

Warsztaty mają charakter praktyczny. Zainteresowani nauczyciele będą mogli uczestniczyć w spotkaniu z własną prezentacją lub komunikatem. Maksymalny czas wystąpienia – 20 min. W tym celu osoby zainteresowane udziałem/wystąpieniem powinny w terminie do 5 listopada br. przesłać ankietę, którą załączamy. Uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenie, potwierdzające udział w spotkaniu.

Opieka naukowa warsztatów: Zakład Pragmatyki Komunikacyjnej Języków Obcych, kierownik Zakładu: prof. zw. dr hab. Antoni Markunas.

Przedstawiciel Organizatorów:
dr Wojciech Kamiński