Wolontariat dla studentów – spotkanie informacyjne

By | 12 października 2017

Fundacja Redemptoris Missio organizuje spotkanie „Wolontariat to moje cardio”, które odbędzie się 25 października, o godz. 18:00 w Centrum Kongresowo Dydaktycznym UMP (SALA C), przy ul. Przybyszewskiego 37.

Wydarzenie jest skierowane głównie do studentów. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się jak zostać wolontariuszem, co zrobić żeby wyjechać na praktyki wakacyjne do tropiku, co można zyskać na wolontariacie i w jaki sposób można się w niego zaangażować. Na wszelkie pytania uczestników odpowiedzą: dr Karolina Mrówka-lekarz medycyny podróży z Kliniki Chorób Tropikalnych w Poznaniu, Jacek Jarosz-wiceprezes Fundacji, który jako wolontariusz pracował w Zambii i na Madagaskarze, Michał Rudnicki – student medycyny, wolontariusz, który wyjechał w ramach praktyk studenckich na Papuę Nową Gwineę.

Spotkanie informacyjne 10.2017