Dni Różnorodności Kulturowej

By | 8 maja 2018

Wydział Neofilologii UAM już po raz trzeci zaprasza do udziału w obchodach

W tym roku zapraszamy 11 maja do siedziby Wydziału (Collegium Novum, Al.Niepodległości 4) w godz. 10:00-16:00 na wystawę przekładów „Pana Tadeusza”, sesję posterów naukowych, prezentację laboratorium psycholingwistycznego, Speed Talking z przedstawicielami 17 różnych kultur świata oraz piknik różnorodności smakowej.

12 maja natomiast przenosimy obchody do Pawilonu (ul. Ewangelicka 1) i zapraszamy wszystkich mieszkańców i mieszkanki Poznania i okolic na warsztaty taneczne, muzyczne i rękodzielnicze, prelekcje, pokazy i wystawy, sztukę teatralną, koncerty, ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego i wiele innych atrakcji. Szczególnie zapraszamy na występ pt. „Wieczór trzech bardów” (Galicz, Okudżawa, Wysocki) studenckiego teatru Szutnik, działającego przy Instytucie Filologii Rosyjskiej i Ukraińskiej, o godz. 13.15.

Szczegółowy program imprezy na http://wn.amu.edu.pl/drk/dni-roznorodnosci-kulturowej-2018.

Serdecznie zapraszamy!

Plakat_DRK (1)