Nagroda Praeceptor Laureatus dla najlepszego dydaktyka Wydziału Neofilologii przyznana dr. Łukaszowi Małeckiemu

By | 9 października 2018

W roku akademickim 2017/2018 odbyła się kolejna edycja konkursu „Praeceptor Laureatus” na najlepszego dydaktyka. Laureaci zostali wyłonieni przez studentów w głosowaniu internetowym w serwisie USOSweb spośród wszystkich pracowników Wydziału Neofilologii, którzy uzyskali najwyższe oceny w ankietach studenckich.
Z przyjemnością informujemy, że w opinii studentów najlepszym dydaktykiem na Wydziale Neofilologii w roku akademickim 2017/2018 i tym samym laureatem nagrody „Praeceptor Laureatus” po raz drugi z rzędu został dr Łukasz Małecki z Instytutu Filologii Rosyjskiej i Ukraińskiej.

Ceremonia wręczenia nagrody miała miejsce 3 października podczas Nadzwyczajnego Posiedzenia Senatu UAM.