Wolontariat – Puchar Świata w Szermierce na UAM (14-16 stycznia 2022 r.)

By | 3 stycznia 2022

Drodzy studenci

Zwracamy się do was z propozycją współpracy przy organizacji dużego eventu , w trakcie którego, będziecie mieli okazję wykorzystać i rozwinąć swoje zdolności językowe, a także poznać osoby z całego świata.

W dniach 14-16.01.2022 w sali sportowej UAM (UL. Zagajnikowa 9) odbędzie się Szermierczy Puchar Świata we Florecie. To duża międzynarodowa impreza, w trakcie, której będziemy gościć sportowców z całego świata a co dla was bardziej interesujące z wielu kręgów językowych. Wśród studentów Wydziału Neofilologii poszukujemy wolontariuszy, którzy mieliby bezpośredni kontakt z ekipami przyjezdnymi wykorzystując do tego swoje zdolności językowe.

Oczywiście wszystkim wolontariuszom gwarantujemy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające współpracę.

Zainteresowane współpracą osoby prosimy o kontakt mailowy lukas@amu.edu.pl lub telefoniczny 695600066

Z pozdrowieniami Łukasz Stypa AZS UAM Poznań