Author Archives: administrator

Praktyki Erasmus+

Szanowni Studenci! W poniższej zakładce będą prezentowane bieżące aktualności związane z praktykami w ramach programu Erasmus+ na rok 2018/19. Zachęcamy do śledzenia strony i aktualności. Praktyki Erasmus+

Komunikat 23 II 2018

Szanowni studenci studiów niestacjonarnych! Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem egzaminów w sesji letniej w roku akademickim 2017/2018. W linku znajdą Państwo wszelkie potrzebne informacje dotyczące terminów sesji dla studiów licencjackich i magisterskich.

Komunikat 05 II 2018

Szanowni studenci studiów niestacjonarnych! Szanowni państwo, w zakładce Komunikaty pojawiły się nowe informacje dotyczące dyżurów dziekanatu i Prodziekana dla studentów studiów niestacjonarnych na semestr letni 2018. Zachęcamy do zapoznania się z godzinami pracy dziekanatu i przekazanie informacji wszystkim zainteresowanym.

Teatr Szutnik zaprasza na spektakl “Przypadki Daniiła Charmsa” 25 I 2018

Teatr Szutnik oraz Instytut Filologii Rosyjskiej i Ukraińskiej zaprasza na spektakl „Przypadki Daniiła Charmsa”. Spektakl stworzony został przez profesora Czesława Andruszkę w oparciu o prozę rosyjskiego modernisty, mistrza absurdu Daniiła Charmsa. Tytułowa postać szuka odpowiedzi na odwiecznie nękające ludzi pytania o sens życia, istotę miłości, kobiecości, wiarę w Boga, nieśmiertelność…. A wszystko to dzieje się… Continue Reading Teatr Szutnik zaprasza na spektakl “Przypadki Daniiła Charmsa” 25 I 2018

Konferencja „Kultura i Rewolta”

W imieniu organizatorów: Katedra Studiów Interkulturowych Europy Środkowo-Wschodniej UW Instytut Studiów Wschodnioeuropejskich Uniwersytetu Karola w Pradze Katedra Studiów Środkowoeuropejskich Uniwersytetu Preszowskiego Wydział Filozoficzny Narodowego Uniwersytetu Kijowskiego im. T. Szewczenki   mamy zaszczyt zaprosić na Konferencję Naukową „Kultura i Rewolta”, która odbędzie się na Uniwersytecie Warszawskim w gmachu Wydziału Lingwistyki Stosowanej i Wydziału Neofilologii (ul. Dobra… Continue Reading Konferencja „Kultura i Rewolta”