Seminaria licencjackie 2022-23

By | 19 maja 2022

Aktualizacja (28.05.2022).
Szanowne Studentki, Szanowni Studenci,
Listy z podziałem na grupy z seminarium lic. 2022/2023 są dostępne pod poniższym linkiem.

Z kolei TUTAJ zamieszczone są informacje dot. powtarzania niezaliczonych przedmiotów (* informacje dot. Praktycznej Nauki Języka Obcego – pkt 16).
———
Spotkanie dot. zapisów na seminaria lic. na rok akad. 2022/23 odbędzie się w czwartek, 26 maja o godz. 15.00 na MS Teams. Link do spotkania jest dostępnTUTAJ.

Zapisy na seminaria lic. odbędą się poprzez wypełnienie krótkiego formularza on-line, który będzie aktywny do czwartku, 26 maja do godz. 16.00.
Każdy student ma możliwość jednokrotnego wypełnienia ww. formularza – przed wypełnieniem formularza proszę o zapoznanie się z opisami seminariów (szczegółowe informacje poniżej).

UWAGA! O PRZYJĘCIU NA SEMINARIUM NIE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ wg zasady “kto pierwszy ten lepszy”, dlatego proszę nie mieć obaw, iż w przypadku późniejszego wypełnienia formularza mogą Państwo nie trafić do preferowanego przez siebie promotora. Ostateczna decyzja o przyjęciu do określonej grupy seminaryjnej należy do promotora.

W przypadku braku wypełnienia ww. formularza, student /-tka zostaje przydzielony /-a i zapisany /-a na to seminarium licencjackie, na które pozostały wolne miejsca (* grupa seminaryjna – zgodnie z §12 ust. 1. pkt. 6. Regulaminu pracy UAM – powinna liczyć nie mniej niż 8 oraz nie więcej niż 13 osób).

W roku akad. 2022/23 będą realizowane następujące seminaria lic. (*szczegółowe opisy seminariów są dostępne pod poniższym linkiem)

•  językoznawstwo (ros.):
    • prof. Katarzyna Kuligowska
    • dr Paulina Bortnowska
    • dr Zofia Szwed
  • literaturoznawstwo (ros.):
    • dr Mateusz Jaworski
    • dr Aliaksandr Raspapou
  • komparatystyka literacko-kulturowa (ros.):
    • dr Anna Stryjakowska
    • dr Krzysztof Tyczko
  • literaturoznawstwo (ukr.) (* dla f.ukr., f.ukr-ang , f.ros-ukr)
    • prof. Anna Horniatko-Szumiłowicz
  • językoznawstwo (ukr.) (* dla f.ukr., f.ukr-ang , f.ros-ukr)
    • dr Olena Kowalewska

Poniżej zamieszczone są również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dot. seminariów licencjackich.