The Kosciuszko Foundation- Flying University for Ukrainian Students

By | 30 maja 2022

Szanowni Państwo,

została przygotowana oferta bezpłatnych zajęć akademickich dla studentów ukraińskich po obu stronach granicy. Projekt “Flying University for Ukrainian Students” (FUUS)  jest ona realizowana ze środków The Kosciuszko Foundation. Kursy będą prowadzone przez profesorów – wolontariuszy z amerykańskich uczelni.

Informacje o kursach na stronie FUUS PL – Fundacja Kościuszkowska Polska (kfpoland.org)

Pierwsze kursy ruszają w czerwcu. Zgłoszenia są przyjmowane online, a adres formularza jest w załączonym pliku. Drugi plik zawiera opisy kursów w ofercie.