Ankiety oceniające nauczycieli akademickich dot. zajęć realizowanych w semestrze letnim w roku akad. 2020/2021

By | 21 czerwca 2021

Szanowne Studentki, Szanowni Studenci,

Od dziś, 21 czerwca b.r. do 11 lipca 2021 r. są dostępne ankiety oceniające nauczycieli akademickich dot. zajęć realizowanych w semestrze letnim w roku akad. 2020/2021.

ANKIETY SĄ W PEŁNI ANONIMOWE – wypełnienie ankiet możliwe jest po zalogowaniu się na konto w systemie USOSweb.

Opinie i uwagi wyrażone przez Was w ww. ankietach są dla nas bardzo istotne, ponieważ dzięki nim możliwe jest systematyczne usprawnianie i doskonalenie poziomu jakości kształcenia w Instytucie Filologii Rosyjskiej i Ukraińskiej oraz podejmowanie niezbędnych działań w nawiązaniu do zgłaszanych sugestii, uwag i problemów.

Wypełnienie ankiet zajmuje jedynie kilka minut – elementy pracy nauczyciela akademickiego są oceniane w skali 5-1, gdzie 5 oznacza ocenę najwyższą, a 1 – ocenę najniższą.
Dodatkowe opinie spostrzeżenia (pozytywne lub negatywne) można również uwzględnić i zapisać w rubryce “Komentarze”. Wypełniając ww. rubrykę “Komentarze” proszę o przestrzeganie zasad kultury słowa.
Proszę również o przekazywanie na bieżąco (*drogą e-mailową) do Opiekunów Roku wszelkich sygnałów o problemach technicznych dot. działania ww. ankiet.

Z wyrazami szacunku,
Łukasz Małecki